star star star

PIRIN PLACE APARTHOTEL

Банско

*Плаќање исклучиво во денари по курс 1 ЕУР = 62 МКД

Комплекс апартманите Pirin Place се наоѓаат спроти ски лифтовите во Банско, на неколку минути пешачење од продавниците во центарот на градот. Од сите апартмани има прекрасен поглед на планините Рила и Пирин. Апартманите имаат ТВ со сателитски канали и простор за седење. Комплексот Pirin Place има лифт и рецепција која работи 24 часа. Ски услиги
 • скијалиште
 • изнајмување ски опрема од хотелот
  Домашни миленици
 • Домашни миленици не се дозволени
Активности
 • скијање
Интернет
 • Нема интернет пристап
Паркинг
 • Нема паркинг
Услуги
 • Превоз од/до аеродром (со доплата)
 • Банкомат во склоп на објектот
Општо
 • Подавница во хотелот
 • Мини маркет во хотелот
 • Фамилијарни соби
 • лифт
Хотелските соби може да варираат во големина и дизајн, па сместувањето во собите од сликите не е загарантирано. Хотелите имаат право да ја променат својата политика на обезбедените услуги (за дополнителни трошоци / бесплатно). Искрено се извинуваме за какви било несогласувања. хотел Контакт телефон: +359 893 630 779 далечина од
 • Далечина од центарот: 2 km
 • Жичара: 150 m
Хотелски содржини и услуги
 • Лифт
 • Рецепција 24/7
Активности во близина на хотелот
 • Скијање
сите соби се опремени со
 • ТВ
 • Сателитска ТВ
 • Греење
 • Трпезариска маса
локација
 • X Координати: 41.825624
 • Y координати: 23.4760413
 

Полето за е-пошта е празно!

Карактеристики

 • WiFi
 • Детско катче
 • Животни
 • Паркинг
Прикажи повеќе
ВНЕСИ ПОДАТОЦИ


Полето за е-пошта е празно!


Популарни понуди