star star star

PORFI

Никити

ДО 10% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 30.04

ПОПУСТОТ ВАЖИ ЗА ОГРАНИЧЕН БРОЈ НА СОБИ

*Плаќање исклучиво во денари по курс 1 ЕУР = 62 МКД

Porfi Beach Hotel  3*

Положба: Хотелот Порфи е ресорт во мирно опкружување на борова шума. Се наоѓа на само неколку метри од познатата плажа на Никити.
Сместување: Хотелот располага со 82 соби. Сите соби се опремени со клима уред, радио, директна телефонска линија, сателитска ТВ, мини бар, фен, балкон или тераса.
Услуга: ноќевање со појадок
Содржини: Паркинг, ресторан, бар, рецепција 24 часа, интернет (со доплата) градина, сеф, просторија за багаж...
Плажа: песочна
Спорт и забава: Голем базен со детски базен, игралиште за деца, билијард, видео игри, тениски терени, пинг понг, кошарка, одбојка на плажа...

Полето за е-пошта е празно!

Карактеристики

 • WiFi
 • Базен
 • Балкон
 • Детско катче
 • Клима
 • Лежалки и чадори
 • Паркинг
 • ТВ
 • Телефон
 • Тениско игралиште
 • Фрижидер
Прикажи повеќе

Оддалеченост од плажа/ски-центар

 • 50-100 м
ВНЕСИ ПОДАТОЦИ


Полето за е-пошта е празно!


Популарни понуди