star star

PORTO KOUFO HOTEL

Порто Куфо

*Плаќање исклучиво во денари по курс 1 ЕУР = 62 МКД

Локација: Хотелот се наоѓа во полуостровот Ситонија на Халкидики опкружен со дрвја на сама плажа и на само 140 км од Солун. Тука можете да се опуштите уживајќи во морето и плажата на Халкидики. Античкиот град Ситонија и храмот на Агиос Атанасиј се во непосредна близина, со богат ноќн живот .

Капацитет и услуга: Нуди пространи соби, на  само чекор од плажа.  

Локацијата на хотелот е совршена за риболов и нуркање.  Има градина,  бар,  лежалки и чадори и бар на плажа, исто така хотелот на своите гости им нуди на располагање базен за возрасни и деца, летна тераса, бар на плажа, прекрасна градина, бесплатен безжичен интернет (на јавни места), паркинг, ресторан каде гостите го започнуваат денот со појадок, консумација на кафе и останати пијалоци во текот на целиот ден. 42 комплетно опремени соби со LCD ТВ, телефон, тоалет со туш - кабина, сеф, фен, мини - бар, балкон, огледало, крпи.

Полето за е-пошта е празно!

Карактеристики

 • WiFi
 • Базен
 • Балкон
 • Бања
 • Бар
 • Градина
 • Клима
 • Лежалки и чадори
 • Нуркање
 • Паркинг
 • Ресторан
 • Сеф
 • ТВ
 • Фен
Прикажи повеќе

Оддалеченост од плажа/ски-центар

 • до 50м
ВНЕСИ ПОДАТОЦИ


Полето за е-пошта е празно!


Популарни понуди