star star star

PORTO MATINA

Метаморфози

*Плаќање исклучиво во денари по курс 1 ЕУР = 62 МКД

PORTO MATINA 3* www.portomatina.gr

Локација: Метаморфози

Хотелски содржини: рецепција, сеф,ресторан, бар, градина, ресторан (ala–cart), детско игралиште, пинг – понг, rent a car, бежичен интернет, факс, фотокопир, паркинг

Опис: Хотелот се наоѓа на самото крајбрежје на Метаморфози, на неполни 50 m од песочна плажа опремена со лежалки и чадори за сонце. Хотелот располага со, игралиште за деца бар на плажа, ресторан во кој се служат локални специјалитети и се организират традиционална грчка вечер со традиционална музика. Дозволени се домашни миленици до 10 kg (на барање).

Сместување: Сите соби се опремени со TV, клима уред фрижидер и балкони со поглед на море.

Плажа: на плажа, 100m од центарот на градот

Спорт и забава: пинг – понг, детско игралиште

Услуга: полупансион (појадок и вечера)

Полето за е-пошта е празно!

Карактеристики

  • WiFi
  • Балкон
  • Бар
  • Паркинг
  • Пинг понг
  • Ресторан
  • ТВ
  • Фрижидер
Прикажи повеќе

Оддалеченост од плажа/ски-центар

  • 50-100 м
ВНЕСИ ПОДАТОЦИ


Полето за е-пошта е празно!


Популарни понуди