star star star star

POSEIDON RESORT

Ситонија

*Плаќање исклучиво во денари по курс 1 ЕУР = 62 МКД

Poseidon Resort 4*

Локација : Се наоѓа на Халкидики, во регионот Ситонија. Хотелот се наоѓа во залив на 10км од Неос Мармарас. Poseidon Рesort е идеално место за семеен одмор.

Соби: Хотелот се состои од 11 згради. Сите соби располагаат со купатило, фен, ТВ, телефон, клима уред, мини фрижидер и балкон.

Содржина: Poseidon Resort располага со главен ресторан, главен бар, снек бар и бар поред базенот. Исто така има и рент – а кар како и бесплатен паркинг.

Останато: Хотелот исто така има базен со чадори и лежалки и детски базен.  Лежалките и чадорите на плажа исто така се бесплатно за гостите на хотелот. Од содржини хотелот располага со терени за тенис, кошарка, одбојка на песок и пинг-понг. За најмладите има детско игралиште како и анимација за деца.  

Полето за е-пошта е празно!

Карактеристики

  • WiFi
  • Базен
  • Балкон
  • Бања
  • Детско катче
  • Клима
  • Мини бар
  • Тениско игралиште
  • Фрижидер
Прикажи повеќе

Оддалеченост од плажа/ски-центар

ВНЕСИ ПОДАТОЦИ


Полето за е-пошта е празно!


Популарни понуди