star star star

REMA

ВУРВУРУ

*Плаќање исклучиво во денари по курс 1 ЕУР = 62 МКД

Rema 3* www.hotelrema.com

Мал хотел опкружен со многу зеленило и на само неколку чекори од песочните плажи.

Хотелот располага со комфортни соби, ресторант, базен, теретана на отворено.

Локација: Се наоѓа на Полуостровот Халкидики - Ситонија, во местото Ворвору, 12км од местото Агиос Николаос, 110км од аеродромот во Солун.

Опис на соби: Хотелот располага со 42 соби - Double Rooms (~22,5 m2) и сите се опремени со

клима уред, САТ ТВ, мини фрижидер, Wi-Fi интернет, тоалет со туш, фен,(на барање), балкон/тераса, брачен кревет и едно дополнително легло.

Полето за е-пошта е празно!

Карактеристики

  • WiFi
  • Базен
  • Бар
  • Паркинг
  • Ресторан
  • ТВ
  • Фитнес
  • Фрижидер
Прикажи повеќе

Оддалеченост од плажа/ски-центар

  • до 50м
ВНЕСИ ПОДАТОЦИ


Полето за е-пошта е празно!


Популарни понуди