star star star star

ROMANTIQUE

Дојран

*Плаќање исклучиво во денари по курс 1 ЕУР = 62 МКД

Хотел Романтик ПЛАЗА Стар Дојран е лоциран на брегот на Дојранското Езеро во самиот центар на Стар Дојран. Има сопствен надворешен базен кој работи во летниот период (Април-Октомври), Голема конференциска сала (120 луѓе), Бар за 40 гости, Ресторан со капацитет од 300 гости , Ресторанска тераса со поглед на Дојранско Езеро со капацитет за 240 гости.       Секоја соба е опремена со централна климатизација за греење и ладење , купатило со бања, ТВ , Интернет WiFi, телефон со директна линија

Полето за е-пошта е празно!

Карактеристики

  • WiFi
  • Базен
  • Бар
  • Клима
  • Мини бар
  • Паркинг
  • Фрижидер
Прикажи повеќе

Оддалеченост од плажа/ски-центар

  • до 50м
ВНЕСИ ПОДАТОЦИ


Полето за е-пошта е празно!


Популарни понуди