star star star star

ROYAL VIEW

Охрид

*Плаќање исклучиво во денари по курс 1 ЕУР = 62 МКД

Хотелот се наоѓа на обалата на Охридско Езеро, на само 300м од строг центар, и 300 метри од најблиската плажа.

Хотелот нуди топол интериер,ги следи сите светски трендови за заштеда на енергија, ги има сите стандардни за рециклирање на пластика, и други материјали.

Хотелот располага со сопствен паркинг ( не е вклучен во цената ) стандардни соби , апартмани и фамилијарни соби, сите комфордно уредени и централно климатизирани. Некои од апартманите имаат и поглед на езеро.Тв и бесплатен интернет пристап има до сите соби.

Полето за е-пошта е празно!

Карактеристики

  • WiFi
  • Бања
  • Бар
  • Детско катче
  • Паркинг
  • Ресторан
  • СПА
  • ТВ
Прикажи повеќе

Оддалеченост од плажа/ски-центар

  • 100-500 м
ВНЕСИ ПОДАТОЦИ


Полето за е-пошта е празно!


Популарни понуди