star star star star

SCARDUS

Попова Шапка

*Плаќање исклучиво во денари по курс 1 ЕУР = 62 МКД

Сместен на падините на Попова Шапка, хотелот на своите гости и нуди удобно сместување и располага со паркинг, затворен базен, спа центар и Wi-Fi.

Хотелот располага со бар и ресторант.

Собите се опремени со клима уред и ТВ.

Полето за е-пошта е празно!

Карактеристики

 • WiFi
 • Базен
 • Бања
 • Бар
 • Паркинг
 • Ресторан
 • Сауна
 • СПА
 • ТВ
 • Фитнес
 • Џакузи
Прикажи повеќе

Оддалеченост од плажа/ски-центар

ВНЕСИ ПОДАТОЦИ


Полето за е-пошта е празно!


Популарни понуди