star star star star

SECRET PARADISE

Касандра

*Плаќање исклучиво во денари по курс 1 ЕУР = 62 МКД

Hotel Secret Paradise 4* - Неа Каликратија www.secretparadise.gr

Локација: 50м од песочна плажа

Соби: Singles & Doubles (~18 m2), Doubles SV (~18 m2), Triples Standard (~21m2), Family Rooms (~23-25 m2). Сите соби се опремени со клима, SAT TV, мини бар со доплата, телефон, Wi-Fi, фен, бањарки и папучи, сеф, балкон.

Содржини: SPA центар, Паркинг, внатрешен базен, џакузи, теретана, сауна, турска бања, римско купатило/, конференциска сала, ресторан, бар (лоби бар и бар на кровот – работи само во летниот период), надворешен базен.  Песочна плажа на 50 м од хотелот. Лежалки и чадори со доплата. Детски базен и игралиште во паркот спроти хотелот. Реновиран 2018: купатилата, нови телевизори, просторот околу базенот, комплетно реновиран бар, подните плочки во собите, намештај во 80% од просториите.

Хотелот е прилагоден за лица со пречки во движење.

Полето за е-пошта е празно!

Карактеристики

 • WiFi
 • Базен
 • Балкон
 • Бања
 • Бар
 • Клима
 • Мини бар
 • Ресторан
 • Сауна
 • СПА
 • ТВ
 • Фен
 • Џакузи
Прикажи повеќе

Оддалеченост од плажа/ски-центар

 • 50-100 м
ВНЕСИ ПОДАТОЦИ


Полето за е-пошта е празно!


Популарни понуди