star star star star

SHIPKA

Златни песоци

*Плаќање исклучиво во денари по курс 1 ЕУР = 62 МКД

Shipka 4* http://www.shipkahotel.com/en/index.html

Локација: 200м од плажата.

Опис: Отворен базен, затворен базен, фитнес, Џакузи, Сауна, парна бања

Доплата, пинг-понг, билијард, масажа.

Соби: екстра кревет (фотелја  /  кревет на расклопување), клима уред, сателитска ТВ, фрижидер, телефон, Wi-Fi, Купатило со туш / када, Фен за коса, Балкон, промена на постелнина - 2 пати неделно, промена на крпи- 3 пати неделно

Услуга: Ноќевање со појадок.

Содржини: Ресторан, лоби бар, слаткарница, пицерија, бар на базен, соба за игри, сеф,менувачница, продавница, Wi-Fi, СПА-центар, фризер, салон за убавина, паркинг, домашни миленици (до 5 кг, доплата)

Полето за е-пошта е празно!

Карактеристики

  • WiFi
  • Базен
  • Балкон
  • Животни
  • Клима
  • Паркинг
  • ТВ
  • Фитнес
  • Фрижидер
Прикажи повеќе

Оддалеченост од плажа/ски-центар

  • 100-500 м
ВНЕСИ ПОДАТОЦИ


Полето за е-пошта е празно!


Популарни понуди