star star

SOFIA

Несебар

*Плаќање исклучиво во денари по курс 1 ЕУР = 62 МКД

Sofia Beach 2*

ЛОКАЦИЈА: 50 м од плажата и околу 1,5 км од Несебар

ХОТЕЛСКИ СОДРЖИНИ: хотелот располага со WI-FI и паркинг

ОПИС НА СОБИ: клима уред, купатило со туш, телевизор

Полето за е-пошта е празно!

Карактеристики

  • WiFi
  • Клима
  • Паркинг
  • Сеф
  • ТВ
Прикажи повеќе

Оддалеченост од плажа/ски-центар

  • до 50м
ВНЕСИ ПОДАТОЦИ


Полето за е-пошта е празно!


Популарни понуди