star star star star star

Splendor Hotel & Spa

Дерми

*Плаќање исклучиво во денари по курс 1 ЕУР = 62 МКД

Splendor Hotel & Spa 5* - Dhermi

Лоциран на само 150 од најблиската плажа, Splendor Hotel & Spa располага со надворешен базен, фитнес центар и сауна и нуди разни СПА услуги.  Бесплатен Wi-Fi е на располагање во јавните делови на хотелот.

Сите соби располагаат со клима уред, удобни кревети, софа и LCD TV со кабловски канали. Сите се опремени со купатило со туш и фен.

Некои од собите располагаат со приватен балкон со поглед на планините или морето.

Хотелот има à la carte ресторан како и бар, а за најмладите тука е детското игралиште.

Одалечен е околу 2 км од центарот.

Полето за е-пошта е празно!

Карактеристики

  • WiFi
  • Базен
  • Бања
  • Детско катче
  • Паркинг
  • СПА
  • ТВ
Прикажи повеќе

Оддалеченост од плажа/ски-центар

  • 100-500 м
ВНЕСИ ПОДАТОЦИ


Полето за е-пошта е празно!


Популарни понуди