star star star

ŠUMSKI FENERI

Битола

*Плаќање исклучиво во денари по курс 1 ЕУР = 62 МКД

Хотел Шумски Фенери  се наоѓа на почетокот од Националниот Парк Пелсистер, на 8 км од центарот на градот и 7 км од скијачките терени Копанки, во прекрасно опкружување од шума. Располагаме со сопствен паркинг погоден и за голем автобус.

Хотелот располага со 17 соби од кои

3 двокреветни со брачен лежај и можност за помошен лежај

4 двокрветни со два засебни лежаи

4 еднокреветни соби

2 трокреветни соби

3 двособни апартмани со дневна и спална соба со одприлика 60-65м^2. Најголемиот од нив има 76м2 и истиот има 2 спални соби и една дневна. Ниеден од апартманите не располага со кујна.

Сите соби се комплетно реновирани и располагаат со ТВ, кабловска телевизија, бежичен бесплатен интернет во целиот хотел,телефон, купатило со туш кабина, клима уред, централно греење и фен за коса.

Апатманите се многу големи со две посебни соби, спална со екстра голем лежај и засебна дневна соба.

Хотелот располага со ресторан со капацитет од 120 гости и летна тараса со капацитет од 60 гости

Полето за е-пошта е празно!

Карактеристики

  • WiFi
  • Бања
  • Бар
  • Клима
  • Паркинг
  • Ресторан
  • Фрижидер
Прикажи повеќе

Оддалеченост од плажа/ски-центар

  • над 1000 м
ВНЕСИ ПОДАТОЦИ


Полето за е-пошта е празно!


Популарни понуди