star star star

SUN BEACH

Олимписка ривиера

*Плаќање исклучиво во денари по курс 1 ЕУР = 62 МКД

SUN BEACH  3*

Положба: се наоѓа во Платамона

Сместување: хотелот располага со 88 соби, опремени со: клима уред, сателитска ТВ, телефон, фен, сеф, интернет

Услуга: полупансион (појадок и вечера)

Содржини: рецепција, ресторан, бар, паркинг, интернет

Плажа: на сама плажа

Спорт и забава: надворешен базен

Полето за е-пошта е празно!

Карактеристики

Прикажи повеќе

Оддалеченост од плажа/ски-центар

  • 50-100 м
ВНЕСИ ПОДАТОЦИ


Полето за е-пошта е празно!


Популарни понуди