star star star

SUNNY VARSHAVA

Златни песоци

*Плаќање исклучиво во денари по курс 1 ЕУР = 62 МКД

Полето за е-пошта е празно!

Карактеристики

 • WiFi
 • Базен
 • Бар
 • Билијард
 • Градина
 • Клима
 • Мини бар
 • Паркинг
 • Ресторан
 • ТВ
 • Фен
Прикажи повеќе

Оддалеченост од плажа/ски-центар

 • 100-500 м
ВНЕСИ ПОДАТОЦИ


Полето за е-пошта е празно!


Популарни понуди