SUNNY VILLAS RESORT AND SPA

Касандра

*Плаќање исклучиво во денари по курс 1 ЕУР = 62 МКД

SUNNY VILLAS RESORT   ХАНИОТИ е комплекс од 8 нови луксузни вили се наоѓа на врвот на ридот со поглед на заливот на Торонеос и се целосно опремени за да ги покријат сите потреби што ви се потребни за да се опуштите и одморите за време на одмори. Секоја вила е опремена на тотално уникатен и современ начин и тие се разликуваат по големината и капацитетот на просторијата за да можат да ги задоволат потребите на паровите и на цели семејства, но сите тие ги имаат истите високи стандарди за сместување и луксуз. Секоја вила располага со  базен и џакузи каде можете да се одморите со семејството во приватно опкружување додека гледате во спектакуларниот поглед на селото Ханиоти и со заливот на Торонеос.

Две од вилите имаат и затворен џакузи, а има и една спа вила која е опремена со целосно оперативна сауна. Во склоп на комплексот има и мала теретана, Спа со затворен базен со загреана солена вода и сауна. Бањата нуди многу различни програми за убавина.

Оддалеченост на приближно. 1,2 км од песочната плажа на Ханиоти Можност за  трансфер на плажа и назад.

 Наем, со можност за доплата за појадок.

Содржини

лоби, паркинг, градина, Wifi, услуга во соба, отворени базени, затворен базен со морска вода, лежалки и чадори покрај базен, услуги за перење и пеглање, СПА центар, , мини маркет во близина на комплексот ...

Секоја вила има своја приватна градина со седење и свртена кон исток, базен со џакузи, паркинг, мала тераса на влезот на вилата, од западната страна. Опремени се со клима уред, ЛЦД ТВ, купатило, кујна (фрижидер, микробранова, котел, машина за миење садови ...).

Вила со две спални соби со приватен базен Околу 85 м2, наменети за 2-5 лица. На приземјето има дневна соба со камин и LCD телевизор, опремена кујна (фрижидер, микробранова, котел, машина за миење садови ...) и тоалет со машина за перење. На првиот кат има спална соба со голем двоен кревет, голем плакар и ТВ, купатило и тераса со седење и поглед на заливот, Ситонија и Атос. На горниот кат, галерија, со наклон покрив (околу 180 см), има 2 стандардни кревети и LCD телевизор. Во секоја просторија и галерија, има клима уред.

Голема вила Околу 85 м2, наменети за 2-6 лица. За разлика од другите вили, приземјето има пространа спална соба со голем брачен кревет, голем плакар и ТВ, купатило со када и масажери.

СПА вила Околу 85 м2, наменети за 2-4 лица. Она што го прави различен од другите вили е мини СПА, со џакузи и сауна, на последно ниво, галеријата. Во спалната соба има голем двоен кревет, а во дневната соба има софа (за 1 возрасен или 2 деца).

Полето за е-пошта е празно!

Карактеристики

 • WiFi
 • Базен
 • Балкон
 • Бања
 • Градина
 • Клима
 • Кујна
 • Лежалки и чадори
 • Паркинг
 • Ресторан
 • Сауна
 • СПА
 • ТВ
 • Теретана
 • Фрижидер
 • Џакузи
Прикажи повеќе

Оддалеченост од плажа/ски-центар

 • 500-1000 м
ВНЕСИ ПОДАТОЦИ


Полето за е-пошта е празно!


Популарни понуди