SUNSET VILLAS на плажа

Посиди

*Плаќање исклучиво во денари по курс 1 ЕУР = 62 МКД

На една од најубавите локации во Посиди нa  Касандра, Халкидики,  се наоѓа комлексот создадовме специјално  со 4 луксузни вили со прекрасен поглед. Комплексот Sunset Villas има 4 комплетно опремени и неодамна реновирани вили кои можат да бидат сместени до 9 лица.

Вилите се целосно усогласени со природната убавина на околината, додека се оддалечени само 30 метри од плажа со повеќекратно доделено сино знаме.

Областа има неверојатна клима со долги сончеви денови, прекрасни зајдисонце и јасен хоризонт што понекогаш им овозможува на гостите да ги видат снежните врвови на митскиот планински Олимп.

Содржини:

Чистење на секои 3 дена

Скара

Бесплатен Wi-Fi

Приватен паркинг

Климатизација

Приватен балкон или тераса

 2 бањи

Фрижидер

Кабловска-сателитска ТВ

Кујна

Дневна соба


Полето за е-пошта е празно!

Карактеристики

 • WiFi
 • Балкон
 • Бања
 • Градина
 • Клима
 • Кујна
 • Место за скара
 • Паркинг
 • ТВ
 • Фен
 • Фрижидер
Прикажи повеќе

Оддалеченост од плажа/ски-центар

 • 50-100 м
ВНЕСИ ПОДАТОЦИ


Полето за е-пошта е празно!


Популарни понуди