THALASSOKIPOS SEA VIEW STUDIOS & SUITES VOURVOUROU

ВУРВУРУ

*Плаќање исклучиво во денари по курс 1 ЕУР = 62 МКД

Таласокипос е хотелот е изграден амфитеатрално на еден рид опкружен со морето, хотелот има спектакуларен поглед кон островите Вурвуро со Света Гора доминира во позадина, како и директен пристап до синото море пред зградата. Таласокипос е целосно реновиран во пролетта 2014 година со вкус и естетика кои ја истакнуваат природната средина. За време на престојот во нашите простории и апартмани, ќе почувствувате дека стресот исчезнува, а вашата душа ќе се радува.

Бесплатен Wi-Fi е предвиден на сите простори и места на хотелот.

Во секоја соба има бокал  со вода и кафе / чај.

Во секоја просторија има табла за железо и пеглање.

Појадок: Леб, јасни, лепчиња за леб, крекери, млеко, мед, путер, мармалад, ореви, овес, јогурт, маслинови масла, грчка салата, сирење, салама, парчиња од мисирка, шунка, варени јајца, пржени јајца, омлет, бугата, пита со спанаќ, пита фета, сок од портокал, сок од грејпфрут, сок од калинка, филтер кафе, грчко кафе, еспресо, чај. Се даваат 3-4 традиционални јадења секој ден.

Промена на чаршави  секој 3-ти ден.

Промена на бањарки и крпи секој втор ден.

Хотел за домашни миленици

Нашиот хотел е пријателски за миленичиња. Донесете го вашето домашно милениче со вас (информирајте го Приемот за време на резервацијата).

Полето за е-пошта е празно!

Карактеристики

  • WiFi
  • Балкон
  • Бања
  • Клима
Прикажи повеќе

Оддалеченост од плажа/ски-центар

  • 50-100 м
ВНЕСИ ПОДАТОЦИ


Полето за е-пошта е празно!


Популарни понуди