star star star star

THEOXENIA

Атос

ДО 30% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 30.04 ЗА ПРЕСТОЈ ВО ПЕРИОД ОД 30.05 ДО 30.08.2021

ПОПУСТОТ ВАЖИ ЗА ОГРАНИЧЕН БРОЈ НА СОБИ

*Плаќање исклучиво во денари по курс 1 ЕУР = 62 МКД

ХОТЕЛ THEOXENIA - УРАНОПОЛИС

Хотелот Theoxenia 4* е лоциран на полуостровот Халкидики, Атос, на околу 30 метри од прекрасна песочна плажа и 2.5 километри од туристичкото место Уранополис. Неговата понуда вклучува избор од 3 барови, ресторан, надворешни базени со солена вода, базен за деца, игротека за деца, игралиште за деца, конференциска сала.

Опис на соби: 

Хотелските соби се комплетно опремени и нудат пријатен и комфорен престој и истите вклучуваат бања, тоалет, балкон или тераса, фен, клима уред, фрижидер, телефон, сателитска ТВ, сеф.

Опис на објектот

 • Паркинг

Хотелски содржини и услуги

 • Ресторан
 • Бар во хотелот
 • Сеф на рецепција
 • Надворешен базен
 • Бар на базен
 • Рент-а-кар
 • Детско катче
 • Лоби бар
 • Перална
 • Рецепција 24/7
 • Игралиште за деца
 • Бар покрај базен

Активности во близина на хотелот

 • Тениски терени
 • Фудбалски терен

сите соби се опремени со

 • Телефон
 • Сателитска ТВ
 • Фен
 • Бања/Тоалет
 • Клима Уред
 • Балкон или Тераса
 • Када/Туш Кабина
 • Фрижидер

Полето за е-пошта е празно!

Карактеристики

 • WiFi
 • Базен
 • Балкон
 • Бања
 • Детско катче
 • Ресторан
Прикажи повеќе

Оддалеченост од плажа/ски-центар

 • 50-100 м
ВНЕСИ ПОДАТОЦИ


Полето за е-пошта е празно!


Популарни понуди