star star

TSAREVETS

Златни песоци

*Плаќање исклучиво во денари по курс 1 ЕУР = 62 МКД

Tsarevets 2*

Локација: Хотелот е опкружен со зеленило, се наоѓа на 450 метри од плажата. Во близина има продавници и дискотеки.

Општи информации: Хотелот е на 11 спрата, со 145 соби, ресторан, лоби бар, лифт и сеф на рецепција,  паркинг.

Соби: Собите се опремени со сателитска ТВ, фрижидер, тоалет, тераса.

Услуга: Ноќевање со појадок/All Inclusive.

Спорт и забава: Надворешен базен, пинг-понг.

Полето за е-пошта е празно!

Карактеристики

  • WiFi
  • Базен
  • Билијард
  • Клима
  • Паркинг
  • Сеф
  • ТВ
Прикажи повеќе

Оддалеченост од плажа/ски-центар

  • 500-1000 м
ВНЕСИ ПОДАТОЦИ


Полето за е-пошта е празно!


Популарни понуди