star star star star

VIHREN PALACE

Банско

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.03.2024 ДНЕВЕН ПОПУСТ 7=6, 8=7, 9=8, ЗА ПРЕТОЈ ПОСЛЕ 03.01.2024

ДОПЛАТА ЗА БОЖИЌНА ГАЛА ВЕЧЕРА 51 EUR ЗА ВОЗРАСНИ И 26 EUR ЗА ДЕЦА ДО 12 ГОДИНИ

ДОПЛАТА ЗА НОВОГОДИШНА ГАЛА ВЕЧЕРА 121 EUR ЗА ВОЗРАСНИ И 61 EUR ЗА ДЕЦА ДО 12 ГОДИНИ

*Плаќање исклучиво во денари по курс 1 ЕУР = 62 МКД

Полето за е-пошта е празно!

Карактеристики

 • WiFi
 • Базен
 • Балкон
 • Бања
 • Бар
 • Детско катче
 • Сауна
 • СПА
 • ТВ
 • Фитнес
Прикажи повеќе

Оддалеченост од плажа/ски-центар

 • до 50м
ВНЕСИ ПОДАТОЦИ


Полето за е-пошта е празно!


Популарни понуди