star star star star star

YASMIN RESORT BODRUM

Мугла

*Плаќање исклучиво во денари по курс 1 ЕУР = 62 МКД

Хотелот е на  7 минути пешачење од плажа. Сместен покрај брегот на Егејското Море со километарска приватна плажа.

Oвој хотел располага со 3 надворешни и 2 внатрешни базени. Има дрвена палуба со 2 летниковци, спа центар со турска бања и бесплатен Wi-Fi пристап во сите области.

Сите соби во Yasmin Bodrum Resort со прозорци од подот до таванот вклучуваат климатизација, сателитска ТВ и минибар. Бањата е опремена со бесплатни тоалети и фен.

Главниот ресторан на хотелот служи појадок, ручек и вечера во шведска маса со вкусови од интернационалната кујна. Исто така постои и à la carte ресторан и освежителни пијалоци се нудат во барот.

Гостите можат да играат тенис на едно од 3-те терени, да вежбаат во фитнес центарот или да уживаат во лизгалките на вода. Oбјекти за масажа и сауна се идеални за релаксација. Достапни се одбојка на плажа, билијард и детско игралиште.

Полето за е-пошта е празно!

Карактеристики

 • DVD
 • WiFi
 • Авионски превоз
 • Автобуски превоз
 • Базен
 • Балкон
 • Бања
 • Бар
 • Бебиситер/ка
 • Билијард
 • Градина
 • Детско катче
 • Клима
 • Козметички салон
 • Кујна
 • Лежалки и чадори
 • Масажа
 • Мини бар
 • Нуркање
 • Одбојка на плажа
 • Паркинг
 • Пикадо
 • Пинг понг
 • Радио
 • Ресторан
 • Сауна
 • Сеф
 • Солариум
 • СПА
 • ТВ
 • Телефон
 • Тениско игралиште
 • Теретана
 • Топоган
 • Фен
 • Фитнес
 • Фрижидер
 • Џакузи
Прикажи повеќе

Оддалеченост од плажа/ски-центар

 • 50-100 м
ВНЕСИ ПОДАТОЦИ


Полето за е-пошта е празно!


Популарни понуди