star star star star

ZANTE IMPERIAL BEACH

Василикос

*Плаќање исклучиво во денари по курс 1 ЕУР = 62 МКД

Zante Imperial Beach 4* https://imperialzantehotel.gr/#

Локација: Хотелот се наоѓа во областа Василикос, 10 км. од Аргаси, 17км. од аеродромот, и 15 км. од градот Закинтос.

Соби: Вкупно 144 соби: Double Rooms, Studios, Studios Private Pool, Family Rooms or Maisonette, Family 2-Bedrooms. (клима, телевизија, телефон, интернет со доплата и сеф со доплата, фрижидер, туш, фен, балкон).

Услуга: Се вклучено.

Плажа: На 50 метри од морето.

Хотелски содржини: Базен, интернет, паркинг, затворен базен, сауна, сеф, теретана,  чадори и лежалки се доплаќаат, детски клуб, тобоган, бар ресторан, воден тобоган, кошарка, тенис.

Полето за е-пошта е празно!

Карактеристики

 • WiFi
 • Базен
 • Балкон
 • Бар
 • Детско катче
 • Клима
 • Паркинг
 • ТВ
 • Теретана
 • Топоган
 • Фен
 • Фитнес
 • Фрижидер
Прикажи повеќе

Оддалеченост од плажа/ски-центар

 • 50-100 м
ВНЕСИ ПОДАТОЦИ


Полето за е-пошта е празно!


Популарни понуди