star star star

ŽUPA WELLNESS & SPA

Копаоник

*Плаќање исклучиво во денари по курс 1 ЕУР = 62 МКД

ЖУПА  Wellness & Spa

Се наоѓа во близина на стазата Мало езеро, кое се наоѓа на околу 200м,  а од  центарот на Копаоник (Конак) на околу 400м.

Тој е дизајниран и е изграден за да ги задоволи потребите на современиот гостин, без оглед на времето од годината каде престојуваат во него. Во непосредна близина има појас на зеленило обрасната со борови дрвја.

Сите соби во ЖУПА се од типот на апартмани и можат да сместат 4 - 7 возрасни. Располагаат со една или две спални соби, како и дневна соба со трпезарија и кујна.

Услови

Во цената е вклучено:
– Цените се дадени НАЕМ на студио / апартман
– Користење на Ски Гардеробер
– Wi- Fi

Во цената НЕ Е вклучено:
– Полупансион (доплата е задолжителна во период 19.12-20.03) 23 EUR по лице на ден за возарасни; Деца 2-10 години 9,5€ по лице на ден; Деца до 1,99 години ГРАТИС;
– Tуристичка такса (задолжително се наплаќа во агенција) 1€ по лице на ден за возрасни; Деца 7-15 години 0,50€ по лице на ден; Деца 0-6,99 години ГРАТИС;
– Wellness & Spa центар – внатрешен базен (димензии 9х4,5m), џакузи, сауна, релакс зона (користење на спе центар се доплаќа на лице место);
– Подземна гаража 8€ на ден по кола (плаќање на лице место – резервација не е дозволена);

Ковид политика:

– Цените се дадени во ЕУР, плаќање се врши исклучиво во денарска противредност по кур 1€=62 денари.

Полето за е-пошта е празно!

Карактеристики

  • Базен
  • Кујна
  • Сауна
  • СПА
  • ТВ
  • Џакузи
Прикажи повеќе

Оддалеченост од плажа/ски-центар

  • 500-1000 м
ВНЕСИ ПОДАТОЦИ


Полето за е-пошта е празно!


Популарни понуди