Следете нé или притиснете Escape

APART HOTEL ROYAL PLAZA - Хотел

3

Попусти

Попуст за рана резервација:

-      10% за резервации направени до 01.11

 

РЕДОВЕН ЦЕНОВНИК
ЦЕНИТЕ СЕ ДАДЕНИ ВО ЕУР. ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1ЕУР = 62МКD

Опис

Локација: 50м од гондолата

Опис на апартманите: удобни апартмани опремени со: тераса, кабелска ТВ, греење, кујна, трпезариска маса, фрижидер, бања

http://www.rentapartments.bg/

Geolocation

APART HOTEL ROYAL PLAZA 3*

26.12-08.01

01.12-25.12; 01.02-03.03

09.01-31.01

04.03-31.03

STUDIO / RO

97

65

57

54

 1Возрасен+1 дете

97

65

57

54

 1Возрасен+2 деца

103

71

63

59

 1Возрасен+3 деца

103

71

63

59

 2 Возрасни

97

65

57

54

 2 Возрасни+1 дете

103

71

63

59

 2 Возрасни+2 деца

103

71

63

59

 3 Возрасни

108

76

68

65

 3 Возрасни+1 дете

108

76

68

65

 4 Возрасни

108

76

68

65

ONE BEDROOM APARTMENT / RO

114

80

68

63

 1Возрасен+1 дете

114

80

68

63

 1Возрасен+2 деца

120

86

74

68

 1Возрасен+3 деца

120

86

74

68

 2 Возрасни

114

80

68

63

 2 Возрасни+1 дете

120

86

74

68

 2 Возрасни+2 деца

120

86

74

68

 3 Возрасни

125

91

80

74

 3 Возрасни+1 дете

125

91

80

74

 4 Возрасни

125

91

80

74

TWO BEDROOMS APP with 1 bathroom / RO

137

103

88

80

 1Возрасен+1 дете

137

103

88

80

 1Возрасен+2 деца

137

103

88

80

 1Возрасен+3 деца

137

103

88

80

 1Возрасен+4 деца

143

108

93

86

 1Возрасен+5 деца

148

114

99

91

 2 Возрасни

137

103

88

80

 2 Возрасни+1 дете

137

103

88

80

 2 Возрасни+2 деца

137

103

88

80

 2 Возрасни+3 деца

143

108

93

86

 2 Возрасни+4 деца

148

114

99

91

 3 Возрасни

137

103

88

80

 3 Возрасни+1 дете

137

103

88

80

 3 Возрасни+2 деца

143

108

93

86

 3 Возрасни+3 деца

148

114

99

91

 4 Возрасни

137

103

88

80

 4 Возрасни+1 дете

143

108

93

86

 4 Возрасни+2 деца

148

114

99

91

 5 Возрасни

148

114

99

91

 5 Возрасни+1 дете

154

120

105

97

 6 Возрасни

160

125

111

103

TWO BEDROOMS APP with 2 bathrooms / RO

165

125

114

103

 1Возрасен+1 дете

165

125

114

103

 1Возрасен+2 деца

165

125

114

103

 1Возрасен+3 деца

165

125

114

103

 1Возрасен+4 деца

171

131

120

108

 1Возрасен+5 деца

177

137

125

114

 2 Возрасни

165

125

114

103

 2 Возрасни+1 дете

165

125

114

103

 2 Возрасни+2 деца

165

125

114

103

 2 Возрасни+3 деца

171

131

120

108

 2 Возрасни+4 деца

177

137

125

114

 3 Возрасни

165

125

114

103

 3 Возрасни+1 дете

165

125

114

103

 3 Возрасни+2 деца

171

131

120

108

 3 Возрасни+3 деца

177

137

125

114

 4 Возрасни

165

125

114

103

 4 Возрасни+1 дете

171

131

120

108

 4 Возрасни+2 деца

177

137

125

114

 5 Возрасни

177

137

125

114

 5 Возрасни+1 дете

182

143

131

120

 6 Возрасни

188

148

137

125

Периоди за откажување:

 14 дена

5 дена

3 дена

1 ден

Пенали за откажување:

100 %

Прва ноќ

Прва ноќ

Прва ноќ

Пенали за непојавување:

100 %

2 ноќи

2 ноќи

2 ноќи

Минимум престој:

-

-

-

-

Доплати:

Возрасен

дете 3-13

   

Доплата за појадок во SAMOKOV

4,00 €

2,00

   

Доплата за полупансион во SAMOKOV

14,00 €

7,00

   

Туристичка такса, по лице, на ден

1,00 €

1,00

   

 деца 3-13

       

Попуст за рана резервација:

10% до 01.11

     

 

 

 SGL – Еднокреветна соба DBL – Двокреветна соба TWIN – Двокреветна соба со одвоени кревети TRPL – Трокреветна соба QUAD – Четворокреветна соба FAMILY – Семејна соба ECO – Економична соба, слаб поглед, помала квадратура и/или послаба локација APT – Апартман RO – Само наем на соба BB – Ноќевање со појадок HB – Полупансион (појадок и вечера) FB – Полн пансион (појадок, ручек и вечера) AI – Се вклучено UAI – Ултра се вклучено ADL – Возрасен CHD – Дете INF – Бебе BABY COT – креветче за бебе

 

 SGL – Еднокреветна соба DBL – Двокреветна соба TWIN – Двокреветна соба со одвоени кревети TRPL – Трокреветна соба QUAD – Четворокреветна соба FAMILY – Семејна соба ECO – Економична соба, слаб поглед, помала квадратура и/или послаба локација APT – Апартман RO – Само наем на соба BB – Ноќевање со појадок HB – Полупансион (појадок и вечера) FB – Полн пансион (појадок, ручек и вечера) AI – Се вклучено UAI – Ултра се вклучено ADL – Возрасен CHD – Дете INF – Бебе BABY COT – креветче за бебе

 

 SGL – Еднокреветна соба DBL – Двокреветна соба TWIN – Двокреветна соба со одвоени кревети TRPL – Трокреветна соба QUAD – Четворокреветна соба FAMILY – Семејна соба ECO – Економична соба, слаб поглед, помала квадратура и/или послаба локација APT – Апартман RO – Само наем на соба BB – Ноќевање со појадок HB – Полупансион (појадок и вечера) FB – Полн пансион (појадок, ручек и вечера) AI – Се вклучено UAI – Ултра се вклучено ADL – Возрасен CHD – Дете INF – Бебе BABY COT – креветче за бебе

 

 SGL – Еднокреветна соба DBL – Двокреветна соба TWIN – Двокреветна соба со одвоени кревети TRPL – Трокреветна соба QUAD – Четворокреветна соба FAMILY – Семејна соба ECO – Економична соба, слаб поглед, помала квадратура и/или послаба локација APT – Апартман RO – Само наем на соба BB – Ноќевање со појадок HB – Полупансион (појадок и вечера) FB – Полн пансион (појадок, ручек и вечера) AI – Се вклучено UAI – Ултра се вклучено ADL – Возрасен CHD – Дете INF – Бебе BABY COT – креветче за бебе

 

 SGL – Еднокреветна соба DBL – Двокреветна соба TWIN – Двокреветна соба со одвоени кревети TRPL – Трокреветна соба QUAD – Четворокреветна соба FAMILY – Семејна соба ECO – Економична соба, слаб поглед, помала квадратура и/или послаба локација APT – Апартман RO – Само наем на соба BB – Ноќевање со појадок HB – Полупансион (појадок и вечера) FB – Полн пансион (појадок, ручек и вечера) AI – Се вклучено UAI – Ултра се вклучено ADL – Возрасен CHD – Дете INF – Бебе BABY COT – креветче за бебе