star star star star

AKRATHOS BEACH

Атос

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 30.04.2024 15% ПОПУСТ

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ОД 15.02 ДО 25.02.2024 ДОПОНИТЕЛНИ 5% ПОПУСТ ЗА ПРЕСТОЈ ВО ПЕРИОД ОД 13.05 ДО 20.05.2024 ОД 30.05 ДО 15.06.2024 И ОД 15.09 ДО 30.09.2024

*Плаќање исклучиво во денари по курс 1 ЕУР = 62 МКД

Akrathos Beach 4*

Положба : се наоѓа на Атос во близина на 3 км од Уранополис, 125 км до Солун
Сместување: 276 соби и 36 суити. Собите се опремени со бања, балкон, ТВ, телефон, фрижидер.
Услуга: се вклучено ( појадок, ручек, вечера, алхохолни и безалхохолни домашни пијалоци)
Содржини: ресторан, бар покрај базен, ТВ сала, перална, мини маркет,паркинг...
Плажа: песочна плажа
Спорт и забава: отворен базен, базен за деца, тенис, терен за фудбал, сала за кошарка, спортови на плажа, одбојка, мини фудбал...

Полето за е-пошта е празно!

Карактеристики

 • Базен
 • Балкон
 • Бар
 • Клима
 • Паркинг
 • Сеф
 • ТВ
 • Телефон
 • Фен
 • Фрижидер
Прикажи повеќе

Оддалеченост од плажа/ски-центар

 • 50-100 м
ВНЕСИ ПОДАТОЦИ


Полето за е-пошта е празно!


Популарни понуди