star star star star star

BLUE LAGOON PRINCESS

Каливес

*Плаќање исклучиво во денари по курс 1 ЕУР = 62 МКД

Blue Lagoon Princess 5*

Положба: Хотелот се наоѓа во Каливес на полуостровот Ситонија

Сместување: Собите се луксузно опремени, секоја соба има клима уред, ТВ, Wi- Fi, телефон, мини бар.. Собите се со поглед на градина, поглед на море, има и соби кои се со приватен базен.

Плажа: на сама плажа

Услуга: Се вклучено

Содржини: Хотелот располага со базен, 3 ресторани, 4 барови, Спа центар, Детски клуб

Одбојка на плажа

Терен за кошарка

2 тениски игралишта (со доплата)

СПА (со доплата)

Ресторан

А ла карт ресторан (1 неделно со резервација, флаширано вино и некои пијалоци со доплата)

Таверна

Полето за е-пошта е празно!

Карактеристики

 • WiFi
 • Базен
 • Балкон
 • Бања
 • Бар
 • Масажа
 • Ресторан
 • Сауна
 • СПА
 • ТВ
 • Тениско игралиште
Прикажи повеќе

Оддалеченост од плажа/ски-центар

 • 50-100 м
ВНЕСИ ПОДАТОЦИ


Полето за е-пошта е празно!


Популарни понуди