star star star star

Olympian Bay Grand Resort

Олимписка ривиера

*Плаќање исклучиво во денари по курс 1 ЕУР = 62 МКД

Хотелот е 2 минути пешачење од плажа. Сместен на прекрасната организирана плажа во Лептокарија, Olympian Bay Grand Resort - All Inclusive нуди модерни бунгалови и соби со мноштво рекреативни активности, вклучувајќи водени спортови и програми за анимација.

Olympian Bay Grand Resort - All Inclusive ужива на живописната локација во подножјето на планината Олимп гледа  кон морето. Пространите соби се украсени во пригушени тонови и опремени со модерни удобности и простран приватен балкон. Започнете го денот со раскошен појадок на шведска маса. Уживајте во прекрасниот поглед кон морето или градините додека го пиете утринското кафе.

Опуштете се околу еден од 2-те надворешни базени или придружете се на часовите по аеробик. Уживајте во забавата од тимот за анимација или играјте одбојка на плажа. На плажата или на базенот се нудат чадори и столчиња.

Вечерта, уживајте во грчката кујна во таверната. Потоа, опуштете се со пијалок на терасата и гледајте како заоѓа сонцето.

Убавиот град Лептокарија е на само 15 минути пешачење од Olympian Bay Grand Resort - All Inclusive. Доколку сакате да ја истражите оваа фасцинантна област со автомобил, Olympian Bay Grand Resort - All Inclusive може да организира изнајмување автомобил и нуди бесплатен приватен паркинг.

На паровите особено им се допаѓа локацијата - ја оценија со 8,8 за патување со две лица.

Полето за е-пошта е празно!

Карактеристики

 • DVD
 • WiFi
 • Авионски превоз
 • Автобуски превоз
 • Базен
 • Балкон
 • Бар
 • Градина
 • Детско катче
 • Животни
 • Клима
 • Кујна
 • Лежалки и чадори
 • Мини бар
 • Одбојка на плажа
 • Паркинг
 • Пинг понг
 • Продавница
 • Радио
 • Ресторан
 • Сеф
 • Телефон
 • Тениско игралиште
 • Фен
 • Фрижидер
Прикажи повеќе

Оддалеченост од плажа/ски-центар

 • 50-100 м
ВНЕСИ ПОДАТОЦИ


Полето за е-пошта е празно!


Популарни понуди