star star star star

PORTES BEACH

Касандра

*Плаќање исклучиво во денари по курс 1 ЕУР = 62 МКД

Portes Beach Hotel 4* - Nea Potidea

Хотелот е лоциран во Неа Потидеа, Халкидики. Хотелот е издигнат покрај плажа со градина и борова шума која се протега се до морето. Portes Beach ве поканува да се забавувате и релаксирате во кристално чистата вода, да се прошетате и играте бескрајно на преубавата плажа.

Се наоѓа на самата плажа на 2km од Неа Потидеа. Располага со: детски капацитети, сала, сателитска ТВ, телефон, спортски терени, сеф, фрижидер/минибар, фен, ресторан, паркинг, бежичен интернет, мини маркет, бар и клима уред.

Локација: 5 км од Неа Мудања и 2 км од Неа Потидеа
Сместување: 183 соби. Собите се опремени со бања, фен, сеф, балкон, клима уред, телефон, фрижидер, ТВ, радио
Услуга: полупансион (појадок и вечера) или се вклучено
Содржини: ресторани, продавница, мини маркет, отворен базен, детски базен, поол бар, снацк бар, ТВ сала, менувачница, перална, рент-а-кар, мини клуб за деца, паркинг
Плажа: песочна плажа
Спорт и забава: отворен базен, детски базен, диско, сауна, фитнес, анимација, билјард.

Полето за е-пошта е празно!

Карактеристики

 • WiFi
 • Бар
 • Билијард
 • Детско катче
 • Клима
 • Мини бар
 • Пикадо
 • Ресторан
 • Телефон
 • Тениско игралиште
 • Фрижидер
Прикажи повеќе

Оддалеченост од плажа/ски-центар

 • 50-100 м
ВНЕСИ ПОДАТОЦИ


Полето за е-пошта е празно!


Популарни понуди