star star star star star

MARBELLA ELIX

Јонски брег

*Плаќање исклучиво во денари по курс 1 ЕУР = 62 МКД

Marbella Elix Hotel е хотелски комплекс со восхитувачки панорамски поглед на море. Лоциран во подножјето на Пердика, на 21 km oд Парга, 40 km oд Игуменица. Хотелот се наоѓа на рид а до песочната плажа се оди со жичара. Хотелските содржини се: бутик, мала црква, менувачница, теретана, бежичен интернет, базен, спа центар, мини маркет, 3 ресторани, 3 бара, детско игралиште, кошарка, тенис, одбојка.

Вкупно 150 соби: Double Promo (~ 28 m²), Double Deluxe Swim up SV (~ 34-36 m²), Double Deluxe SV (~ 34-36 m²), Double Superior Swim up SV (~ 28 -30 m²), Double Superior SV (~ 28-30 m²), Double Superior SV za Sgl (~ 28-30 m²), Family Room SV (~ 33 m²), Family Superior SV ( ~ 45-46 kv.m), Family Superior Swim up SV (~ 45-46 m²), Junior Suite Panorama SV (~ 36 m²), Junior Suite Panorama Private Pool / SV (~ 36 m²) , Suite Deluxe Private Pool / SV (~ 55 kv.m), Suite Family 1 Broom Swim up SV (~ 32 m²), Family Suite 1 Metla Swim up SV (~ 32 m²), Suite Mezonet Private Pool / SV ( ~ 61 m²), опремени со: клима уред, Wi-Fi, SAT TV, телефон, мини бар, фен, сеф, апарат за кафе, бањарки и папучи, балкон. Пакет за меден месец (декорација на соба, шампањ, овошје за добредојде).

Полето за е-пошта е празно!

Карактеристики

 • WiFi
 • Базен
 • Бар
 • Детско катче
 • Клима
 • Продавница
 • Ресторан
 • СПА
 • ТВ
 • Телефон
 • Тениско игралиште
 • Теретана
Прикажи повеќе

Оддалеченост од плажа/ски-центар

 • 50-100 м
ВНЕСИ ПОДАТОЦИ


Полето за е-пошта е празно!


Популарни понуди