star star star star star

AMMOA Luxury Hotel & Spa Resort

Никити

*Плаќање исклучиво во денари по курс 1 ЕУР = 62 МКД

НОВО !!!  AMMOA Luxury Hotel & Spa Resort 5* https://www.ammoaresort.com/

Ново отворениот  луксузен хотел е лоциран вo непосредна близина на Никити, поставен на една од најубавите плажи на Халкидики, веднаш покрај познатата Агиос Јоанис плажа.

Бројни хотелски содржини се на располагање на гостите за незаборавен одмор. 

Хотелот располага со

3 ресторани,

СПА и фитнес центар

детско катче

бесплатен паркинг

надворешен базен

бар

градина

24 часовна рецепција

собна услуга

тениско игралиште

рент а кар услуга 

бесплатен Wi-Fi на цела површина на хотелот. 

Услуга: ноќевање со појадок или ноќевање со појадок и вечера 

Сместување: 179  удобни соби и бунгалови за сместување, опремени со клима, балкон со поглед кон море, приватна бања, ТВ со рамен екран и сеф. 

Делукс соби: Овие импресивни соби ја отсликуваат елегантната убавина на модерните апартмани. Со два удобни кревети и една софа кревет, собата може да прими до тројца возрасни. Застанете и зјапајте во прекрасниот поглед на морето на овие шармантни соби и дозволете бескрајното сино да ве маѓепса. Собите се опремени со сите модерни удобности кои одразуваат луксуз и удобност (LED LCD телевизор 50'', сателитска ТВ, радио, независна клима и греење, телефон со директна бирање, работна маса, сеф во собата, мини бар, прибор за кафе и чај, луксузни тоалети, фен за коса, вага за бања, бањарки и папучи, пегла и даска за пеглање, повик за будење, избор на перници

Bungalow Prestige: Уживајте во бескрајниот поглед на инспиративното море со предноста на ентериерот и елегантен мебел. Овој тип на сместување може да прими до 4 возрасни лица. Собите се опремени со сите модерни удобности кои одразуваат луксуз и удобност (LED LCD телевизор 50'', сателитска ТВ, радио, независна клима и греење, телефон со директна бирање, работна маса, сеф во собата, мини бар, прибор за кафе и чај, луксузни тоалети, фен за коса, вага за бања, бањарки и папучи, пегла и даска за пеглање, повик за будење, избор на перници

Панорама апартман:  Со поглед  кон недопрените пејзажи на Халкидики, сместен на брегот на морето и опремен со елегантен мебел и елегантни внатрешни детали. Со два удобни брачни кревети и удобна софа кревет, тој е најсоодветен избор за семејства или 4 возрасни. Собите се опремени со сите модерни удобности кои одразуваат луксуз и удобност (LED LCD телевизор 50'', сателитска ТВ, радио, независна клима и греење, телефон со директна бирање, работна маса, сеф во собата, мини бар, прибор за кафе и чај, луксузни тоалети, фен за коса, вага за бања, бањарки и папучи, пегла и даска за пеглање, повик за будење, избор на перници

Полето за е-пошта е празно!

Карактеристики

 • DVD
 • WiFi
 • Базен
 • Балкон
 • Бања
 • Бар
 • Градина
 • Детско катче
 • Клима
 • Мини бар
 • Паркинг
 • Ресторан
 • СПА
 • ТВ
 • Телефон
 • Тениско игралиште
 • Фен
 • Фрижидер
Прикажи повеќе

Оддалеченост од плажа/ски-центар

 • до 50м
ВНЕСИ ПОДАТОЦИ


Полето за е-пошта е празно!


Популарни понуди