star star star star

ARISTOTELES HOLIDAY RESORT & SPA

Атос

*Плаќање исклучиво во денари по курс 1 ЕУР = 62 МКД

Полето за е-пошта е празно!

Карактеристики

  • Балкон
  • Клима
  • Мини бар
  • ТВ
  • Телефон
Прикажи повеќе
ВНЕСИ ПОДАТОЦИ


Полето за е-пошта е празно!


Популарни понуди