BELVEDERE HILLS Luxury Apart & Spa

Копаоник

*Плаќање исклучиво во денари по курс 1 ЕУР = 62 МКД

Апартманите Belvedere Hills  на Копаоник се луксузни и комплетно наместани и погодни за повеќедневне престој на планина. НА своите гости им нудат WI-FI, паркинг, затворен базен, џакузи и СПА центар.

Лоцирани се на 4 км од центарот на Копаоник и има организиран трансфер до центарот на Копаоник.

Сите студиа и апартмани се опремени со кујна со микробранова печка, купатило со бањарки и папучи.

Студио од 40м2 и располага со брачен кревет, кревет на развлекување, кујна и купатило. Максимум капацитет 4 лица.

Апартман од 40м2 со 1 спална располага со спална соба со брачен кревет, дневна соба со кревет на развлекување, кујна и купатило. Максимум капацитет 4 лица.

Апартман од 56 м2 со 2 спални располага со спална соба со брачен кревет, спална соба со 2 поединечни кревети, дневна соба со кревет на развлекување, кујна и купатило. Максимим капацитет 6 лица.

Дуплекс апартман од 61м2 со 2 спални располага со спална соба со брачен кревет, спална соба со 2 поединечни кревети, дневна соба со кревет на развлекување, кујна и купатило. Максимим капацитет 6 лица.

Услови

Цените се дадени во Евра, по ноќ за наем на студио/апартман.

ЦЕНИТЕ ВКЛУЧУВААТ:
– Користење на затворен базен
– Џакузи
– Сауна
– WI-FI
– Креветче за бебе (на барање)

ЦЕНИТЕ НЕ ВКЛУЧУВААТ:
– Туристичка такса 1 ЕУР за возрасен дневно, 0,5 ЕУР за дете 7 – 15.
– Хотелско осигурување 0,2 ЕУР по лице дневно.

Полето за е-пошта е празно!

Карактеристики

  • WiFi
  • Базен
  • Балкон
  • Бања
  • Кујна
  • Паркинг
  • СПА
  • ТВ
  • Џакузи
Прикажи повеќе

Оддалеченост од плажа/ски-центар

  • над 1000 м
ВНЕСИ ПОДАТОЦИ


Полето за е-пошта е празно!


Популарни понуди