star star star star

HOTEL GARDENIA PARK

Банско

*Плаќање исклучиво во денари по курс 1 ЕУР = 62 МКД

Далечина од центарот: 300 m Жичара: 2 km Хотелски содржини и услуги
 • Ресторан
 • Менувачница
 • Сеф на рецепција
 • Велнес центар
 • Бесплатен паркинг
 • Бесплатен трансфер до гондола
 • Лоби бар
 • Собна услуга
 • Перална
 • Сервис за пеглање
 • Рецепција 24/7
 • Базен за деца
Активности во близина на хотелот
 • Скијање
 • Велосипеди за изнајмување
 • Риболов
 • Планинарење
 • Велосипедизам
 • Соба за игри
сите соби се опремени со
 • ТВ
 • Интернет конекција
 • Телефон
 • Сателитска ТВ
 • Сеф во соба
 • Мини Бар
 • Греење
 • Бањарки и папучи
 • Када
локација
 • X Координати: 41.835567
 • Y координати: 23.492282
Спа Услуги
 • Зона за третмани
 • Внатрешен базен
 • Џакузи
 • Сауна
 • Парна бања
 • Турска бања/ Хамам
 • Mасажа третмани
 • Топла када
 • Фитнес
 • СПА центар
 • Солариум
 

Полето за е-пошта е празно!

Карактеристики

 • WiFi
 • Базен
 • Сауна
 • Сеф
 • Фитнес
Прикажи повеќе

Оддалеченост од плажа/ски-центар

ВНЕСИ ПОДАТОЦИ


Полето за е-пошта е празно!


Популарни понуди