star star star star

HOTEL MIR

Златибор

*Плаќање исклучиво во денари по курс 1 ЕУР = 62 МКД

Хотелот МИР е прав избор за сите љубители на активен одмор, уживање во природа, и активен одмор како што само Златибор може да понуди. Прав избор за одмор во било кој дел од годината хотелот располага со удобни соби и апартмани, мир и тишина како и преубав поглед од сите соби.

Освен удобното сместување хотелот располага и со национален ресторан, СПА центар, базен, сауна, парна бања, солена соба, хидромасажа, фитнес центар со теретана и професионален тренер, игротека со воспитувачка и приватен паркинг.............

Услови

Во цената е вклучено:
– Ноќевање со појадок;
– Користење на Спа центар: Затворен базен, Солена соба, Парна бања, Сауна, Сауна, Џакузи;
– Игротека за деца;
– Надворешен паркинг;
– Wi-Fi низ цел хотел;

Во цената не е вклучено:
– Туристичка Такса 1,20€ по лице на ден за возрасни; Деца 7-15 години 0,50€ по лице на ден; Деца до 6,99 години ГРАТИС;

Услови:
– Деца до 4,99 години ГРАТИС во присуство на две возрасни лица доколку дели легло со родител;
– Деца 5-11,99 години 50% попуст , доколку користат сопствено легло 30% попуст;
– Во апартман 3-то возрасно лица име 30% попуст;

Доплати:
– Ручек 7€ по лице на ден;
– Вечера 8€ по лице на ден;

Полето за е-пошта е празно!

Карактеристики

  • Базен
  • Бар
  • Детско катче
  • Паркинг
  • Сауна
  • ТВ
Прикажи повеќе

Оддалеченост од плажа/ски-центар

ВНЕСИ ПОДАТОЦИ


Полето за е-пошта е празно!


Популарни понуди