star star star star

HOTEL SUNCE

Сокобања

ЗА ПОНУДА СО ЦЕНА КОНТАКТИРАЈТЕ ЈА АГЕНЦИЈАТА И ЌЕ ВИ ОДГОВОРИМЕ ВО НАЈБРЗ МОЖЕН РОК

*Плаќање исклучиво во денари по курс 1 ЕУР = 62 МКД

Хотелот е лоциран во најубавиот дел од Сокобања, на брегот на реката Моравица, окруќен со зеленило и преубави пејсажи и спремен е да Ви пружи незаборавни моменти на одмор и релаксација.

За време на Вашиот престој може да уживате во:
- Moderno opremeni i komforni sobi i apartmani.
- Богата понуда на WELLNESS & SPA центар од 1300 м2 со два затворени и еден отворен базен, голем број на сауни, парни бањи, тепидариум, хидромасажна када и солена соба.
- Вкусна храна во 2 ресторани (пансионски и A la carte) и голем избор на пијалоци во лоби барот.

Полето за е-пошта е празно!

Карактеристики

  • Базен
  • Бања
  • Бар
  • Паркинг
  • Ресторан
  • Сауна
  • СПА
  • ТВ
Прикажи повеќе

Оддалеченост од плажа/ски-центар

ВНЕСИ ПОДАТОЦИ


Полето за е-пошта е празно!


Популарни понуди