star star star star

HOTEL YASTREBETS WELLNESS & SPA

Боровец

*Плаќање исклучиво во денари по курс 1 ЕУР = 62 МКД

Во близина на пистите и на 3 километри од центарот на Боровец – хотел Јастребец е луксузен ski-in & ski-out хотел и е идеално место за вашиот одмор во секое време на годината. Хотел Јастребец се наоѓа на 1600 метри надморска висина.  СПА центарот на овој хотел е опремен со 15 метарски базен за пливање, џакузи, сауни и др. Хотелски содржини и услуги
 • Ресторан
 • Ресторан а ла карт
 • Салон за убавина
 • Детско катче
 • Коктел Бар
 • Лифт
 • Бесплатен паркинг
 • Игротека за деца
 • Лоби бар
 • Собна услуга
 • Перална
 • Сервис за пеглање
 • Превоз до гондола (со доплата)
 • Рецепција 24/7
 • Wi-fi бесплатно
Активности во близина на хотелот
 • Пинг-Понг
 • Скијање
 • Велосипеди за изнајмување
 • Јавање коњи
 • Риболов
 • Планинарење
 • Велосипедизам
 • Тениски терени
сите соби се опремени со
 • ТВ
 • Телефон
 • Сателитска ТВ
 • Мини Бар
 • Фен
 • Греење
 • Бања/Тоалет
 • Балкон или Тераса
 • Бебешко креветче
локација
 • X Координати: 42.258588
 • Y координати: 23.583632
Спа Услуги
 • Внатрешен базен
 • Сауна
 • Парна бања
 • Турска бања/ Хамам
 • Зона за релаксирање
 • Mасажа третмани
 • Фитнес
 • СПА центар
 • Солариум
 • Финска сауна
 • Ароматизирана сауна
 • Лакониум

Полето за е-пошта е празно!

Карактеристики

 • WiFi
 • Базен
 • Бања
 • Паркинг
 • Сауна
 • Фитнес
 • Џакузи
Прикажи повеќе

Оддалеченост од плажа/ски-центар

 • 50-100 м
ВНЕСИ ПОДАТОЦИ


Полето за е-пошта е празно!


Популарни понуди