star star star star

KALOGRIA BEACH

Калогриа Метохиоу

*Плаќање исклучиво во денари по курс 1 ЕУР = 62 МКД

Kalogria Beach 4*

Положба: се наоѓа на полуостровот Пелопонез во селото Калогриа.

Сместување: 219 соби (двокреветни и двокреветни+кревет на спрат). Собите се опремени со бања, фен, клима уред, тв, мини фрижидер, балкон/ тераса.

Услуга: се вклучено.

Содржини: ресторан, бар, 4 барови покрај базен, бар на плажа, базен, мини  маркет, паркинг…

Плажа: песочна плажа.

Спорт и забава: аеробик, мини фудбал, кошарка, тенис, одбојка на плажа, спортови на вода, анимации (дневни и вечерни програми), детски анимиации, детски програми,

Полето за е-пошта е празно!

Карактеристики

  • WiFi
  • Базен
  • Детско катче
  • Лежалки и чадори
  • Пинг понг
  • Фитнес
Прикажи повеќе

Оддалеченост од плажа/ски-центар

  • 50-100 м
ВНЕСИ ПОДАТОЦИ


Полето за е-пошта е празно!


Популарни понуди