star star star

MESSONGHI BEACH HOTEL

Крф

*Плаќање исклучиво во денари по курс 1 ЕУР = 62 МКД

Messonghi Beach

Локација:

20м од плажа

Хотелски содржини: 3 Надворешни базени (детски сектор), џакузи, фризер, интернет, масажи, паркинг, продавница, конференциска сала, сеф, СПА центар, теретана, тобоган, детско катче, аеробик, фудбалски терен, тениски терени, кошаркарски и терен за одбојка, оикадо, спортови на вода, пинг понг, билијард, куглана

Соби: тераса, фен, клима, фрижидер, сателитска ТВ, телефон, бања

Ресторани: 2 ресторани; “Pergolla” бар; “Oasis” бар; “Levante” бар на плажа; “Zaphiros” бар на плажа; “Patio” коктел бар; “Disko” ноќен клуб

Полето за е-пошта е празно!

Карактеристики

 • WiFi
 • Базен
 • Балкон
 • Детско катче
 • Клима
 • Лежалки и чадори
 • Масажа
 • Одбојка на плажа
 • Паркинг
 • Пикадо
 • Пинг понг
 • Продавница
 • Сауна
 • СПА
 • ТВ
 • Телефон
 • Топоган
 • Фен
 • Фитнес
 • Џакузи
Прикажи повеќе

Оддалеченост од плажа/ски-центар

 • до 50м
ВНЕСИ ПОДАТОЦИ


Полето за е-пошта е празно!


Популарни понуди