star star star star

Movenpick Resort Soma Bay

Хургада

*Плаќање исклучиво во денари по курс 1 ЕУР = 62 МКД

Полето за е-пошта е празно!

Карактеристики

 • DVD
 • WiFi
 • Авионски превоз
 • Автобуски превоз
 • Базен
 • Балкон
 • Бања
 • Бар
 • Билијард
 • Голф
 • Градина
 • Детско катче
 • Клима
 • Козметички салон
 • Кујна
 • Лежалки и чадори
 • Масажа
 • Мини бар
 • Нуркање
 • Одбојка на плажа
 • Паркинг
 • Пикадо
 • Пинг понг
 • Радио
 • Ресторан
 • Сауна
 • Сеф
 • Солариум
 • СПА
 • ТВ
 • Телефон
 • Теретана
 • Фен
 • Фитнес
 • Фрижидер
 • Џакузи
Прикажи повеќе

Оддалеченост од плажа/ски-центар

 • 100-500 м
ВНЕСИ ПОДАТОЦИ


Полето за е-пошта е празно!


Популарни понуди