star star star star star

MyElla Bodrum Resort & Spa

Бодрум

*Плаќање исклучиво во денари по курс 1 ЕУР = 62 МКД

 Лоциран на сама  плажа и  одалечен само 20км од историскиот град Бодрум, овој хотел со Ultra All Inclusive нуди луксузно искуство во хотелот со  5 ѕвезди.
Готвачите во ресторанот за јадење преку целиот ден ви обезбедуваат секакви вкусни турски и интернационални јадења, а трите барови во хотелот нудат освежителни коктели. Уживајте во капењето или во нашите затворени или надворешни базени или во студеното Средоземно Море. Нашиот концепт на Спа нуди целосно искуство за релаксација со мирни спа и третмани за убавина. Доколку барате удобно и квалитетно место   за одмор, MyElla Bodrum Resort & Spa е идеалното место за вашиот одмор.

Полето за е-пошта е празно!

Карактеристики

 • DVD
 • WiFi
 • Авионски превоз
 • Автобуски превоз
 • Базен
 • Балкон
 • Бања
 • Бар
 • Билијард
 • Градина
 • Детско катче
 • Клима
 • Козметички салон
 • Кујна
 • Лежалки и чадори
 • Масажа
 • Мини бар
 • Одбојка на плажа
 • Паркинг
 • Пикадо
 • Пинг понг
 • Продавница
 • Радио
 • Ресторан
 • Сауна
 • Сеф
 • СПА
 • ТВ
 • Телефон
 • Теретана
 • Фен
 • Фитнес
 • Фрижидер
 • Џакузи
Прикажи повеќе

Оддалеченост од плажа/ски-центар

 • до 50м
ВНЕСИ ПОДАТОЦИ


Полето за е-пошта е празно!


Популарни понуди