star star star

Olympion Melathron

Олимписка ривиера

*Плаќање исклучиво во денари по курс 1 ЕУР = 62 МКД

Хотелот е сместен на 80 метри од плажата Неои Порои, Olympion Melathron нуди климатизирани соби со балкон. Има базен со тераса, обезбедува бесплатен Wi-Fi на јавните површини.

Собите на Olympion Melathron се светли и воздушни со мермерни подови. Тие вклучуваат фрижидер и телевизор.

Базенот на Мелатрон е опкружен со дрвја и има лежалки и чадори. Барот на хотелот служи закуски, освежителни пијалоци и коктели.

Археолошкиот локалитет Дион е оддалечен 30 километри, додека хотелот служи и како идеална основа за истражување на селата на планината Олимп. Бесплатен приватен паркинг е достапен на лице место.

На паровите особено им се допаѓа локацијата - ја оценија со 8,1 за патување со две лица.

Полето за е-пошта е празно!

Карактеристики

 • DVD
 • WiFi
 • Авионски превоз
 • Автобуски превоз
 • Базен
 • Балкон
 • Бар
 • Градина
 • Детско катче
 • Клима
 • Кујна
 • Лежалки и чадори
 • Одбојка на плажа
 • Паркинг
 • Радио
 • Ресторан
 • Сеф
 • ТВ
 • Телефон
 • Фрижидер
Прикажи повеќе

Оддалеченост од плажа/ски-центар

 • 50-100 м
ВНЕСИ ПОДАТОЦИ


Полето за е-пошта е празно!


Популарни понуди