star star star star

PALMARIVA BEACH CLUB

Евиа

ДО 35% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 30.04 ЗА ПРЕСТОЈ ВО ПЕРИОД 04.05 - 15.10

ДО 25% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 30.04 ЗА ПРЕСТОЈ ВО ПЕРИОД 30.04 - 03.05

ПОПУСТОТ ВАЖИ ЗА ОГРАНИЧЕН БРОЈ НА СОБИ

*Плаќање исклучиво во денари по курс 1 ЕУР = 62 МКД

Bomo Palmariva Beach

Локација: 0м од морето; 3км од Еретрија, 90км од Атина

Хотелски содржини: 2 барови, кафич, ресторан , базен и детски базен, игралиште за деца, греколето, мала црква, автобуска станица на 10м пред хотелот, интернет, паркинг, продавница, 2 конференциски сали, сеф, теретана, ТВ сала, теретана, песочна плажа пред хотелот (бесплатно чадори и лежалки), кошарка, мини голф, одбојка на плажа, пинг понг, 2 тениски терени, амфитеатар, анимации, дискотека

Соби: вкупно 272 соби: еднокреветни, двокреветни, трикреветни и четирикреветни соби, бунгалови и апартмани

Собите содржат: клима, сателитска ТВ, мини бар, апарат за кафе/чај, телефон, интернет, сеф, фен, бања, балкон или тераса

Полето за е-пошта е празно!

Карактеристики

 • WiFi
 • Базен
 • Балкон
 • Бања
 • Детско катче
 • Клима
 • Лежалки и чадори
 • Одбојка на плажа
 • Пинг понг
 • Сеф
 • Теретана
Прикажи повеќе

Оддалеченост од плажа/ски-центар

 • до 50м
ВНЕСИ ПОДАТОЦИ


Полето за е-пошта е празно!


Популарни понуди