star star star star star

POMEGRANATE WELLNESS & SPA

Касандра

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.03.2023 20% ПОПУСТ ЗА ПРЕСТОЈ ВО ПЕРИОД ОД 12.05.23 ДО 14.06.23 И ОД 04.09.23 ДО 01.10.23

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.03.2023 15% ПОПУСТ ЗА ПРЕСТОЈ ВО ПЕРИОД ОД 15.06.23 ДО 03.09.23 ЗА ОДРЕДЕН ТИП НА СОБИ

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.03.2023 20% ПОПУСТ ЗА ПРЕСТОЈ ВО ПЕРИОД ОД 15.06.23 ДО 03.09.23 ЗА ОДРЕДЕН ТИП НА СОБИ

*Плаќање исклучиво во денари по курс 1 ЕУР = 62 МКД

Услови

POMEGRANATE WELLNESS & SPA

Положба: се наоѓа во Неа Потидеа
Сместување: хотелот располага со 172 соби кои се се опремени со: апарат за кафе/чај, тоалет, клима уред, сателитска ТВ, ДВД плеер, телефон, фен, минибар, интернет, сеф и балкон
Услуга: полупансион (појадок и вечера)
Содржини: рецепција,3 ресторани, 4 барови, тераса, детско игралиште, бебиситерка,продавници, менувачница, хемиско чистење, паркинг, бизнис центар
Плажа: на  сама песочна плажа
Спорт и забава:  надворешен базе, базен за деца, внатрешен базен,бесплатен WI-FI, фитнес центар, СПА и Велнес центар, масажа, сауна, хамам, парна бања, билијард, тенис, одбојка на плажа, нуркање, караоке, ноќен клуб, вечерна забава.

Полето за е-пошта е празно!

Карактеристики

 • WiFi
 • Базен
 • Балкон
 • Детско катче
 • Козметички салон
 • Масажа
 • Нуркање
 • Паркинг
 • Сауна
 • СПА
 • Фитнес
 • Џакузи
Прикажи повеќе

Оддалеченост од плажа/ски-центар

 • 50-100 м
ВНЕСИ ПОДАТОЦИ


Полето за е-пошта е празно!


Популарни понуди