star star star star star

POTIDEA PALACE

Касандра

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 29.02.2024 25% ПОПУСТ ЗА ПРЕСТОЈ ОД 29.04.2024 ДО 24.05.2024 И ОД 01.10.2024 ДО 15.10.2024

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 29.02.2024 20% ПОПУСТ ЗА ПРЕСТОЈ ОД 25.05.2024 ДО 03.06.2024 И ОД 04.09.2024 ДО 30.09.2024

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 29.02.2024 15% ПОПУСТ ЗА ПРЕСТОЈ ОД 04.06.2023 ДО 03.09.2024

ПОПУСТОТ Е ВАЛИДЕН ЗА СИТЕ ТИПОВИ НА СОБИ ОСВЕН: JUNIOR SUITE, SUITE & SUITE SEA VIEW.

ПОПУСТОТ ВАЖИ ЗА МИНИМУМ 5 НОЌИ ПРЕСТОЈ

*Плаќање исклучиво во денари по курс 1 ЕУР = 62 МКД

Potidea Palace 5*

Локација: На плажа, оддалечен 1 км од Неа Потидеа и 65 км од Солун

Капацитет: 180 соби (80 стандардни, 60 семејни суитови, 40 семејни мезонети)

Услуга: се вклучено

Хотелски содржини: ресторани, продавница, мини маркет, отворен базен, детски базен, бар на базен, снек бар, диско, сауна, фитнес, анимација, билјард, ТВ сала, менувачница, перална, рент-а-кар, мини клуб за деца, паркинг

Содржина на собите: бања, фен, сеф, балкон, клима уред, телефон, мини-бар, сат. ТВ, радио.

Полето за е-пошта е празно!

Карактеристики

  • Базен
  • Билијард
  • Клима
  • Пинг понг
  • Продавница
  • Сауна
  • Фитнес
Прикажи повеќе

Оддалеченост од плажа/ски-центар

  • до 50м
ВНЕСИ ПОДАТОЦИ


Полето за е-пошта е празно!


Популарни понуди