star star star star star

Sianji Well-Being Resort Bodrum

Тургутреис

*Плаќање исклучиво во денари по курс 1 ЕУР = 62 МКД

Уредени  градини и 7 базени ги чекаат гостите во овој луксузен хотел во Бодрум. Медитеранската кујна се служи на плажата Елани во хотелот, со приватна марина.

Инспириран од едно од чудата на античкиот свет, спа-центарот на Sianji Well-Being Resort има соби за масажа и терапија, финска бања, римска бања и сауна. Има дури и кино и шопинг аркада.

Внимателно уредените вили и апартмани во Sianji Well-Being Resort нудат многу простор. Секој е опремен со седење и сателитска ТВ. Минибарите и работните маси се стандардни во сите единици.

Друго истакнато место каде што гостите на Sianji Well-Being Resort се почестуваат е Muu Spa, кој нуди сет од различни алтернативи како што се азиски масажи, традиционална турска бања, турско чистење на телото, масажа со пена, ВИП бања и семејна бања. Гостите можат да користат ВИП бања по желба и да се бањаат со чоколадо, шампањ во топла када во ВИП собите за масажа по масажата. Може да имате корист од ексклузивните услуги на  Spa на барање, со доплата.

Sianji Well-Being Resort претставува разновидни различни вкусови. Ново гурманско искуство може да се доживее во ресторанот Elani Beach како a la carte услуга, од друга страна, специјалитети за здрава храна и трендовската кујна со сирова храна a la carte е претставено во Wellness Restaurant. Ресторанот Нуну е ресторан со отворено шведска маса каде што се избираат во текот на летото широк спектар на здрави и фузија јадења од целиот свет.

Одморалиштето се наоѓа на 3 километри од градот Тургутреис, опкружено со островите Кос и Калимнос. Аеродромот Милас-Бодрум е 55 км од одморалиштето Sianji Well-Being Resort.

Полето за е-пошта е празно!

Карактеристики

 • DVD
 • WiFi
 • Авионски превоз
 • Автобуски превоз
 • Базен
 • Балкон
 • Бања
 • Бар
 • Бебиситер/ка
 • Билијард
 • Голф
 • Градина
 • Детско катче
 • Клима
 • Козметички салон
 • Кујна
 • Лежалки и чадори
 • Масажа
 • Мини бар
 • Нуркање
 • Одбојка на плажа
 • Паркинг
 • Пинг понг
 • Продавница
 • Ресторан
 • Сауна
 • Сеф
 • Солариум
 • СПА
 • ТВ
 • Телефон
 • Теретана
 • Фен
 • Фитнес
 • Фрижидер
 • Џакузи
Прикажи повеќе

Оддалеченост од плажа/ски-центар

 • до 50м
ВНЕСИ ПОДАТОЦИ


Полето за е-пошта е празно!


Популарни понуди