star star star

SIMEON

Метаморфози

*Плаќање исклучиво во денари по курс 1 ЕУР = 62 МКД

Simeon Hotel 3*

Хотелот се наоѓа во живописното одмаралиште во местото Метаморфоси.Се наоѓа многу блиску до парковите и песочните плажи. Нуди пространи соби и апартмани,љубезен персонал и топла атмосфера.Реновиран е во 2008. година. Идеален за релаксирачки и семеен одмор.

Вкупно 90 соби: Doubles Superior (~17-25 m2), Apartments (~60 m2).

Собите се реновирани 2013-2014.

Собите имаат: клима, SAT TV, телефон, фрижидер, туш, фен (на барање на рецепција), Wi-Fi интернет (со доплата на лице место), сеф, балкон/тераса.

Apartment Се наоѓа во последната зграда,2 спални соби, дневна соба со кујна, пегла,купатило,клима ,SAT TV. 

Хотелски содржини и услуги:

 Базен за деца

 Ресторан

 Бар во хотелот

 Сеф на рецепција

 Хотелски паркинг

 Игротека за деца

 Игралиште за деца

 Надворешен базен

Оброци

 Појадок (швед. маса)

 Ручек (швед. маса)

 Вечера (швед. маса)

 Клима Уред

 Балкон или Тераса

 Када/Туш Кабина

Локација

X Координати: 40.2287

Y координати: 23.6055

.

Полето за е-пошта е празно!

Карактеристики

  • WiFi
  • Базен
  • Бар
  • Клима
  • Паркинг
  • ТВ
  • Фрижидер
Прикажи повеќе

Оддалеченост од плажа/ски-центар

  • 50-100 м
ВНЕСИ ПОДАТОЦИ


Полето за е-пошта е празно!


Популарни понуди