star star star star star

THASSOS GRAND RESORT

Агиос Јоанис

ДО 20% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.01.2022

ДО 15% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.03.2022

УПЛАТА 30% ВЕДНАШ И 70% 21 ДЕН ПРЕД ПРИСТИГНУВАЊЕ

ПОПУСТОТ ВАЖИ ЗА ОГРАНИЧЕН БРОЈ НА СОБИ

*Плаќање исклучиво во денари по курс 1 ЕУР = 62 МКД

Thassos Grand Resort 5*

Локација: се наоѓа во областа Агиос Јоанис, на 19км од Лименас. Нов хотел отворен во 2016 год. во првата линија до брегот, со ресторан,таверна,базени и спа центар.

Сместување: 173 соби (двокреветни, свити, апартмани и вили). Собите се опремени бања (када и туш кабина), со клима уред, тв, интернет, мини фрижидер (со доплата на лице место), сет за кафе/чај, фен, бањарки, папучи, балкон/ тераса.

Услуга: ноќевање со појадок, полупансион и се вклучено.

Содржини: ресторан, таверна, коктел бар, бар покрај базен, паркинг..

Плажа: песочна, бесплатни лежалки, чадори и пешкири.

Спорт и забава: 2 базени за возрасни и 2 за деца, спа, турско купатило и сауна (со доплата), одбојка на плажа, детски анимации

Полето за е-пошта е празно!

Карактеристики

 • WiFi
 • Базен
 • Балкон
 • Детско катче
 • Клима
 • Козметички салон
 • Масажа
 • Паркинг
 • Пинг понг
 • СПА
 • Теретана
 • Фрижидер
Прикажи повеќе

Оддалеченост од плажа/ски-центар

 • 50-100 м
ВНЕСИ ПОДАТОЦИ


Полето за е-пошта е празно!


Популарни понуди