star star star star star

XENIOS POSSIDI PARADISE

Касандра

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.03.2023 10% ПОПУСТ ЗА ПРЕСТОЈ ВО ПЕРИОД 28.04.2023 ДО 18.06.2023

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.03.2023 5% ПОПУСТ ЗА ПРЕСТОЈ ВО ПЕРИОД ОД 19.06.2023 ДО 18.10.2023

*Плаќање исклучиво во денари по курс 1 ЕУР = 62 МКД

Хотелот се наоѓа во занесна област каде боровата шума се пресретнува со златната плажа на Халкидики. Хотелот нуди квалитетна услуга на доста атрактивна локација, која го прави овој хотел дестинација која мора да се посети за време на летните одмори. Хотелот има вкупно 63 соби.

Се наоѓа на 20m од плажата во Посиди и располага со клима уред и греење, интернет, ресторан, фен, фрижидер/минибар, сателитска ТВ, сеф, сауна, детски капацитети, базен и паркинг.

Локација: на 10 м од плажа во Посиди, на стотина километри од Солун.
Капацитет: 110 соби
Услуга: полупансион (појадок и вечера)
Хотелски содржини: базен, ресторан, таверна, бар, тениски терен, сауна, масажа, диско клуб...
Опременост на собите: бања, клима, телефон, радио, фрижидер, балкон.

Полето за е-пошта е празно!

Карактеристики

  • WiFi
  • Базен
  • Балкон
  • Лежалки и чадори
  • Паркинг
  • Пинг понг
  • Теретана
  • Фитнес
Прикажи повеќе

Оддалеченост од плажа/ски-центар

ВНЕСИ ПОДАТОЦИ


Полето за е-пошта е празно!


Популарни понуди